Music - Music Performance (144 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.00 | 44.00 | 43.00 | 42.00 | 41.00 |
50 (2 total)
- Misiurak, Nicole (Presbyterian Ladies' College)
- Wang, Edward (Ruyton Girls' School)
49 (1 total)
- Yu, Alice (Methodist Ladies College)
48 (4 total)
- Ch'Ng, Aaron (Scotch College)
- Chen, Tracy (John Monash Science School)
- Dawson, Madeleine (Eltham High School)
- Wang, Rebecca (Glen Waverley Secondary College)
47 (5 total)
- Barnhill, Anthony (Yarra Valley Grammar School)
- Coburn, Charlotte (Loreto Mandeville Hall)
- Johnson, Angus (Wodonga Senior Secondary College)
- St John, Thomas (Ruyton Girls' School)
- Xian, Jonathan (Melbourne High School)
46 (9 total)
- Chow, Kevin (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Frampton, Matthew (Yarra Valley Grammar School)
- Kirkham, Georgina (Woodleigh School)
- Kong, Margaret (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Nguyen, Ann Anh Thu (Wesley College)
- O'Brien, Olivia (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Payne, Gabriella (Canterbury Girls Secondary College)
- Portelli, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Saunders, Samuel (Woodleigh School)
45 (9 total)
- Burrowes, Dylan (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Camilleri, Nathan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Cutler, Naomi (Buckley Park College)
- Morrison, Rennata (Glen Waverley Secondary College)
- Ng, Larissa (Balwyn High School)
- Que, Stella (Fintona Girls School)
- Seeley, Janna (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Zhang, Vicky (Presbyterian Ladies' College)
- Zhu, Rachael (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
44 (14 total)
- Barker, Timothy (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Cari, Jacinta (Notre Dame College)
- Correa, Jeremy (Xavier College)
- Jeon, Ilbae (Mckinnon Secondary College)
- Johnston, Ziggy (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Lam, Po Hang (Melbourne High School)
- Lin, Michelle (Macrobertson Girls High School)
- Luu, Andrew (Melbourne High School)
- Muston, John (Ruyton Girls' School)
- Ng, Nicholas (Melbourne High School)
- Pierotti, Daniel (University High School)
- Thevathasan, Shimona (Ballarat Grammar)
- Wang, Yunan (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Wong, Christopher (Victorian College Of The Arts Secondary School)
43 (16 total)
- Butler, Sarah (St Catherine's School)
- Choi, Sumin (Presbyterian Ladies' College)
- Cox, Timothy (Blackburn High School)
- Crowley, Esther (Loreto College)
- Dana, Andre (Yarra Valley Grammar School)
- Earle, Jack (St Michael's Grammar School)
- Frazer, Emily (University High School)
- Lee, Henry (University High School)
- Lim, Chang Hoon (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Lokuge, Tishan (Mazenod College)
- Lu, Jenny (Blackburn High School)
- Nair, Anish (Mount Waverley Secondary College)
- Ulusoy, Deniz (University High School)
- Waugh, Matthew (Haileybury College)
- Wyatt, Lachlan (Flinders Christian Community College)
- Zammit, Joshua (Victorian College Of The Arts Secondary School)
42 (24 total)
- Base, William (Wesley College)
- Cavalieri, Lidia (Santa Maria College)
- Chan, Justin (Oxley College)
- Favilla, Habibi (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Guo, Louisa (Sacre Coeur)
- Harris, Laura (Blackburn High School)
- Hutchinson, Rory (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Irwin-Ray, Lauren (Billanook College Ltd)
- Jacobs-Lim, Harry (St Michael's Grammar School)
- Kennedy-Moore, Molly (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Lapirow, Daniel (Xavier College)
- Li, Adoria (Presbyterian Ladies' College)
- Liu, Lilian (Geelong Grammar School)
- Mallis, Timothy (Balwyn High School)
- Marantelli, Sean (St Bernard's College)
- Mckenna, Hannah (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Nguyen, Martin (Mazenod College)
- Nguyen, Viet (Xavier College)
- Pepprell, Thomas (Haileybury College)
- Sannia, Jacqueline (The Peninsula School)
- Searle, Evelyn (Firbank Grammar School)
- Vowles, Hannah (Our Lady Of Sion College)
- Williams, Rachel (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Zreikat, Joseph (Loreto College)
41 (26 total)
- Anderson, Eliza (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Arena, Bethany (Oxley College)
- Brooks, Nicholas (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Choong, Grace (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Cirillo, Joseph (Whitefriars College)
- Clarke, Gretta (Santa Maria College)
- Donoghue, Chelsea (Loreto College)
- Jennings, Harrison (Yarra Valley Grammar School)
- Latham, Penelope (Lauriston Girls School)
- Lee-Mcgowan, Cleo (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Lovejoy, Alexandra (Haileybury Girls College)
- Maddigan-Wyatt, Jeremy (Newhaven College)
- Maizels, Aidan (Camberwell High School)
- Massarany, Peter (Scotch College)
- Matthyssen, Naomi (St Paul's Anglican Grammar School)
- Muscat, Olivia (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Paulsen, Thomas (Scotch College)
- Phan, Lily (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Rettke, Charlotte (Geelong Grammar School)
- Seaw, Ying Shan (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Shaw, Valentia (Macrobertson Girls High School)
- Stamatescu, Luca (Luther College)
- Tria, Aldous (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Warren, Monique (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Webster, Phoebe (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- Zhang, Jia Hao (Victorian College Of The Arts Secondary School)
40 (34 total)
- Barling, Brooke (Toorak College)
- Beckitt, Alexander (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Bowkett, Kieran (Whitefriars College)
- Catt, Jeremy (Eltham College Of Education)
- Chahine, Joyce (Overnewton Anglican Community College)
- Cliffe, Trent (St Bernard's College)
- Cross, Jack (Blackburn High School)
- Dang, Emily (Sacre Coeur)
- Dun, Hayden (Blackburn High School)
- Estcourt, Justin (St Joseph's College Newtown)
- Federow-Yemm, Chloe (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Fitch, Tahlia (The Knox School)
- Fitzgerald, Lewis (St Kevin's College Toorak)
- Fogarty, Clare (St Columba's College)
- Frimpong, Tarik (Ivanhoe Grammar School)
- Hamilton, Kieran (Scotch College)
- Hurley, Thomas (Tallangatta Secondary College)
- Kennedy, Alastair (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Knowles, Hamish (Carey Baptist Grammar School)
- Laing, Catriona (Box Hill High School)
- Lam, Kevin (Taylors Lakes Secondary College)
- Littlewood, James (Scotch College)
- Lu, Kyle (St Kevin's College Toorak)
- Manusama, Joshua (Kew High School)
- Matheou, Costandina (Ivanhoe Grammar School)
- Morrison, Emma (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Nicoll, Louis (Williamstown High School)
- Phung, Geoffrey (Haileybury College)
- Pringipas, Luke (Strathmore Secondary College)
- Roberts, Amanda (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
- St Clair, Victor (Camberwell Grammar School)
- Telford, Laura (Methodist Ladies College)
- Wanstall, Matthew (Glen Waverley Secondary College)
- Webster, Julia (Lauriston Girls School)